Tsumetai Sora

musings of a Japanophile

W samotności

2 komentarzy

Nie zawsze samotność jest czymś złym. Niekiedy potrzebujemy samotności, by się wyciszyć, skupić, odetchnąć. Świat nieustannie bombarduje nas dźwiękami, obrazami, różnymi bodźcami i dlatego chwile samotności są potrzebne dla równowagi. Samotność to temat kolejnego foto wyzwania. Szczególnie lubię długie samotne spacery, wtedy przychodzą mi do głowy ciekawe pomysły. Czasem spaceruję po starych cmentarzach, bo jest tam cicho i spokojnie. Mój mężczyzna także lubi te miejsca. Natomiast Akira czasem narzeka na brak towarzysza, choć zazwyczaj dobrze czuje się w swoim towarzystwie.

Weekly Photo Challenge: Solitude

Solitude is different from loneliness. We need solitude to regain energy, get some rest from the chaos of everyday life. I need some solitude to focus on my craft projects or to gather my thoughts. I like long walks, especially in places where I can find peace and quiet like old cemeteries. My fiance also likes such quiet places. As for Akira, he sometimes feels a bit lonely although usually he doesn’t mind his own company.

Advertisements

Autor: Nana Arima

Japanophile. Fujoshi. Loves j-rock, ball-jointed dolls, drifting, rabbits and coffee.

2 thoughts on “W samotności

  1. Tak, chwilowe odizolowanie się od świata i ludzi, to okazja do „podładowania baterii”. To samotność z wyboru. Ta z przymusu nie jest miła.

    Wspomniałaś kiedyś o planach zakupu drugiej lalki bjd, więc może już wkrótce Akira nie będzie zdany jedynie na swoje towarzystwo 🙂

    Liked by 1 osoba

  2. Pingback: Solitude: Lamp Light | What's (in) the picture?

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s